Látkové rolety, rolety do oken - Ostrava, Havířov, Karviná, Bohumín, Frýdek Místek

Látková roleta

se vyznačuje elegantním vzhledem, dlouhou životností, jednoduchou údržbou a vynikajícím poměrem cena/kvalita. Je vybavena brzdou pro pohodlnější ovládání. Nabízíme v široké paletě barev a motivů.

Látky používané pro výrobu rolet jsou výhradně s oboustranným zátěrem. Mechanismus a provední látkové rolety je velmi robustní a odolává i extrémnímu zatížení. Díky tomu lze tyto rolety používat ve školách, nemocnicích, atd.

Nano roleta

Nano rolety, nebo také rolety do oken jsou kazetové rolety, které se instalují pomocí suchého zipu a transparentní pásky přímo na plochu skla okenního křídla. Nano rolety mohou, stejně jako plisé žaluzie odstínit kteroukoliv část okna. Lze je posouvat zhora dolů, i zdola nahoru.

Ovládání látkové rolety

Látkové rolety se ovládají řetízkem, nebo pružinou, případně motorem pomocí dálkového ovládání. Ovládací prvky látkové rolety včetně montážních konzol mohou být barevně sladěny s roletou, nebo interiérem. Oblíbené jsou kovové ovládací prvky v barvě střibrné, případně zlaté.Cenu Látkových rolet ovlivňují především rozměry, způsob ovládání a typ použité látky. Chcete zjistit cenu látkových rolet, zaslat nezávaznou poptávku, navštívit nás v našem Showroomu, či objednat návštěvu našeho designéra? Potřebujete více informací?


Kontaktujte nás!

Kontakt:

Havel-Vrata/Markýzy/Rolety s.r.o.
Mastného 1035/6
710 00 Ostrava - Slezská Ostrava

T: 800 148 963
M: 603 178 277
E: servis@havlovci.cz

IČ: 293 82 980
DIČ: CZ29382980

Spisová značka
C 37801 vedená u Krajského soudu v Ostravě

Kde nás najdete:

Poptávky a dotazy:

Jméno
E-mail
Zpráva