Předokenní rolety - Ostrava, Opava, Havířov, Karviná, Frýdek Místek

Předokenní rolety s viditelným boxem

Střežené soukromí - předokenní rolety tvoří neproniknutelnou oponu Vašeho osobního života. Předokenní rolety s viditelným boxem, to je změna k lepšímu - větší pocit bezpečí, špičková tepelná izolace, podstatné snížení hluku přicházejícího z exteriéru. A to jsou jen některé z výhod tohoto typu předokenních rolet. Box rolet může být v půlkulatém nebo hranatém provedení.

Předokenní rolety s boxem pro zaomítání

Předokenní rolety jsou elegantní a přirozenou součástí Vašeho domu. Předokenní rolety s boxem pro zaomítaní - změna k lepšímu, elegance, design, odnímatelná revizní klapka, tepelná izolace, to jsou jen některé z výhod tohoto typu předokenních rolet.

Předokenní rolety do překladu

Předokenní rolety pod překlad, tyto kompaktní nadokenní rolety se pomocí univerzálního profilu snadno přizpůsobí jakémukoliv okennímu rámu. Výhodou předokenních rolet do překladu je také výborná izolace. Box předokenních rolet se umisťuje nad okno a díky adaptačnímu profilu se přizpůsobí jakémukoli okennímu rámu. Díky tomuto řešení, je docílen čistý a ničím nerušený vzhled fasády. Předokenní rolety do okenních překladů vhodný svou konstrukcí pro novostavby, nebo rekonstrukce.

Okenní překlady

Čistá práce - u nového domu se předpokládá čistá instalace rolet. U roletového překladu HELUZ můžete očekávat tu nejvyšší kvalitu, přerušený tepelný most (zateplení), bezpečnost, jednoduchost.

Úspora energií a snížení hluku

Okna jsou nejcitlivější částí domu z hlediska tepelných ztrát. Přes okna uniká až 37% tepelných ztrát celého domu. Předokenní roleta dokáže výrazně snížit tyto ztráty a tím Vám sníží výdaje za teplo. Při dnešních cenách za energie a teplo, navíc s neustále rostoucí tendencí, jsou předokenní rolety ideální návratnou investicí. Dále ochrání Vaše okna od silného větru, bouře a krupobití. V letních měsících uchovává chladnější klima v interiéru domu a chrání vybavení interiéru před nežádoucími slunečními paprsky.

Předokenní rolety se ovládají motorem s dálkovým ovládáním, případně s ovládáním pomocí přepínače, nebo ručně - popruhem, šňůrou nebo klikou - každá varianta má své specifické výhody. Popruh se mnohem lépe drží v ruce, ale musí být vyveden z boxu přímo. Šňůru lze bez jakýchkoliv problémů vést např. skrz zeď a to za použití bowdenu. Držení je již pohodlné méně. Ne vždy je použití popruhu nebo šňůry výhodní, pohodlné nebo žádoucí. Pro tyto případy je zde přímé ovládání klikou. Klika přináší oproti popruhu a šňůře určité pohodlí. To platí hlavně u rolet větších rozměrů.

Motorové pohony

Výrobce používá kvalitní trubkové pohony zabudované uvnitř hřídele. Běžné ovládání těchto pohonů je pomocí interiérového spínače u každé rolety. Spínač lze nahradit dálkovým ovládáním či časovými spínacími hodinami. Samozřejmě Vám na přání dle Vašeho požadavku zpracujeme nabídku na centrální či skupinové řízení objektu.

Barevná provedení

Předokenní rolety dodáváme standardně v hnědé a bílé barvě, dále v barvě stříbrné, bronzové, krémové, šedé, béžové a slonové kosti. Kromě toho nabízíme předokenní rolety ve 42 odstínech imitace dřeva (zlatý dub, cherry, mahagon, oregon, balsamico....). Mimo to dokážeme rolety lakovat do jakékoliv barvy RAL či NCS.

Cenu předokenních rolet ovlivňují především rozměry, způsob ovládání a barva. Chcete zjistit cenu předokenních rolet, zaslat nezávaznou poptávku, navštívit nás v našem Showroomu, či objednat návštěvu našeho designéra? Potřebujete více informací?


Kontaktujte nás!

Kontakt:

Havel-Vrata/Markýzy/Rolety s.r.o.
Mastného 1035/6
710 00 Ostrava - Slezská Ostrava

T: 800 148 963
M: 603 178 277
E: servis@havlovci.cz

IČ: 293 82 980
DIČ: CZ29382980

Spisová značka
C 37801 vedená u Krajského soudu v Ostravě

Kde nás najdete:

Poptávky a dotazy:

Jméno
E-mail
Zpráva