Závěsy a záclony - Ostrava, Havířov, Karviná, Frýdek-Místek

Power Line - záclonová kolejnice

Luxusní profesionální systém závěsové kolejnice pro manuální, nebo motorický pohon. Power Line je vhodný pro všechny typy interiérů, rezidenční bydlení, administrativní budovy, hotely, zdravotnická zařízení, malé a střední divadelní scény i na flexibilní dělení místností. Systém je vhodný pro lehké i těžké materiály.

Textilie je na kolejnici uchycena pomocí řasící pásky našité přímo na závěsu a speciálními závěsnými háčky, které napomáhají ke snadné manipulaci a údržbě. Možnost výběru několika typů řasení v poměru 1:2 a 1:3.

Záclony a závěsy Inside

Závěsové systémy Belgické firmy Shadow. Látky se vyrábějí v mnoha provedeních od lehkých záclonových, až po těžké hutné závěsy a divadelní opony.

Inside Revolution - navrhněte si svůj vlastní systém zastínění pomocí konfigurátoru. Technologie digitálního tisku, výběr ze 4 typů látek, 25 grafických vzorů a 135 barevných odstínů umožňuje vytvořit zcela originální závěs - stejně jako u římských rolet.
Cenu záclon a závěsů ovlivňují především typ rozměry, způsob řasení a způsob šití. Chcete zjistit cenu záclon a závěsů, zaslat nezávaznou poptávku, navštívit nás v našem Showroomu, či objednat návštěvu našeho designéra? Potřebujete více informací?


Kontaktujte nás!

Kontakt:

Havel-Vrata/Markýzy/Rolety s.r.o.
Mastného 1035/6
710 00 Ostrava - Slezská Ostrava

T: 800 148 963
M: 603 178 277
E: servis@havlovci.cz

IČ: 293 82 980
DIČ: CZ29382980

Spisová značka
C 37801 vedená u Krajského soudu v Ostravě

Kde nás najdete:

Poptávky a dotazy:

Jméno
E-mail
Zpráva